Szalony Wierch

Rozkminy,​

bo czasem trzeba też zostać w domu i coś przemyśleć​

Kobieta myśląca

W tej zakładce znajdziesz nie opisy wycieczek, a luźne rozkminy dotyczące outdoorowych aktywności.

Wschód na Baraniej Górze

Który to już raz…

Który to już raz odwiedzasz te same miejsca. Piętnasty raz stajesz na Baraniej Górze, dwudziesty widzisz Halę Gąsienicową, a liczbę kamieni na Czuplu możesz podawać z pamięci. A może to po prostu szansa na odkrycie czegoś nowego? I zaśpiewania pod nosem: “lubię wracać tam, gdzie byłem już…”.

Przeczytaj więcej »
Jak chodzić po górach

Jak chodzić po górach i się nie zmęczyć?

Po długim czasie spędzonym bez aktywności w domu (nie oszukujmy się, że ćwiczyliśmy regularnie) pierwsze (drugie, trzecie, czwarte i tak dalej) wyjście w góry jest zawsze trudne. Przedstawiamy więc kilka sposobów na to, jak chodzić po górach i się nie zmęczyć.

Przeczytaj więcej »
Dwie kobiety idą po zaśnieżonym szlaku

W górach wcale nie jest tak fajnie

Dwa lata temu zorganizowaliśmy Narzekonalia, żeby dać upust negatywnym emocjom i ponarzekać na góry. Nie przypuszczaliśmy jednak, że teraz wszyscy będziemy z tęsknotą przeglądać stare zdjęcia i płakać po kątach… Co zrobić? Najlepiej przypomnieć sobie, że w górach wcale nie jest tak fajnie.

Przeczytaj więcej »

© Copyright 2020 Błażej Wojaczek. All rights reserved

Made for your joy ❤

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać zmieniając ustawienia przeglądarki.