Szalony Wierch

Wycieczki

Szukasz pomysłu na wycieczkę w góry? Sprawdź, gdzie pojechać w góry, jaką wybrać via ferratę i co przygotować na rowerowe podróże. Na naszej liście wycieczek znajdziesz wyjazdy w polskie góry – Tatry, Karkonosze, Beskidy – a także w Alpy, propozycje via ferratowych przygód na Słowacji, w Austrii, Słowenii i we Włoszech, kilka miejscówek, w które można wybrać się z rowerem, oraz pomysły na zagraniczne podróże.

Ludzie w aucie

Via ferrata

Znaleźliśmy na górskich mapach wiele ciekawych via ferrat. Sprawdź, które z nich zdążyliśmy już odwiedzić.

Turystka na ferracie na Małą Mojstrovkę

Ferrata na Małą Mojstrovkę

Kilkanaście lat górskiego doświadczenia. Dostęp do technologii pozwalających jak najstaranniej zaplanować trasę. Szczegółowe i dokładne prognozy pogody. Nieee, w ogóle o tym nie słyszeliśmy, jak

Przeczytaj więcej »

Hiking

Stary, dobry hiking… Czyli po prostu wycieczki w góry. Jeździmy nie tylko w polskie pasma, lecz odwiedzamy górskie rejony w wielu miejscach Europy. 

Turystyka wysokogórska

Nic tak człowieka nie cieszy, jak spotkanie z trzy- i czterotysięcznikami. 

Rower

Czy rower w górach to przyjemność? No jasne! Nie ma nic lepszego od pokonywania tysiąca przewyższeń i wypychania roweru pod górę…

© Copyright 2020 Błażej Wojaczek. All rights reserved

Made for your joy ❤

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać zmieniając ustawienia przeglądarki.