Wycieczki

Szukasz pomysłu na wycieczkę w góry? Sprawdź, gdzie pojechać w góry, jaką wybrać via ferratę i co przygotować na rowerowe podróże. Na naszej liście wycieczek znajdziesz wyjazdy w polskie góry – Tatry, Karkonosze, Beskidy – a także w Alpy, propozycje via ferratowych przygód na Słowacji, w Austrii, Słowenii i we Włoszech, kilka miejscówek, w które można wybrać się z rowerem, oraz pomysły na zagraniczne podróże.

Ludzie w aucie

Via ferrata

Znaleźliśmy na górskich mapach wiele ciekawych via ferrat. Sprawdź, które z nich zdążyliśmy już odwiedzić.

Hiking

Stary, dobry hiking… Czyli po prostu wycieczki w góry. Jeździmy nie tylko w polskie pasma, lecz odwiedzamy górskie rejony w wielu miejscach Europy. 

Pomiędzy paprociami na Paraču

Poszliśmy na Parač

Parač to jeden ze szczytów Magury Orawskiej. Oferuje leśną głuszę i święty spokój. Naprawdę! Można pół dnia przeleżeć na środku ścieżki pod szlakowskazem i nikt nie każe się przesunąć!

Przeczytaj więcej »

Mont Blanc w JEDEN dzień!

Kręcą Cię wysokie góry, ale nie lubisz się męczyć? Marzysz o zdobyciu najwyższego szczytu Europy, lecz nie masz na to kasy? A może po prostu chcesz zaimponować znajomym, ale obawiasz się choroby wysokościowej? Poznaj prosty sposób i dowiedz się, jak w JEDEN DZIEŃ zdobyć Mont Blanc!

Przeczytaj więcej »
Siwy Wierch

Wycieczka na Salatyn

Zapamiętaj: na przywitanie lata w Tatrach lepiej zabierz czapkę, rękawiczki, ciepły polarek i grube skarpety. Mogą się przydać, bo zgodnie z powiedzeniem: w czerwcu jak w garncu, bo przeplata trochę zimy, trochę zimy (no i lata).

Przeczytaj więcej »

Turystyka wysokogórska

Nic tak człowieka nie cieszy, jak spotkanie z trzy- i czterotysięcznikami. 

© Copyright 2020 Błażej Wojaczek. All rights reserved

Made for your joy ❤

Rower

Czy rower w górach to przyjemność? No jasne! Nie ma nic lepszego od pokonywania tysiąca przewyższeń i wypychania roweru pod górę…

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać zmieniając ustawienia przeglądarki.