Wycieczki

Szukasz pomysłu na wycieczkę w góry? Sprawdź, gdzie pojechać w góry, jaką wybrać via ferratę i co przygotować na rowerowe podróże. Na naszej liście wycieczek znajdziesz wyjazdy w polskie góry – Tatry, Karkonosze, Beskidy – a także w Alpy, propozycje via ferratowych przygód na Słowacji, w Austrii, Słowenii i we Włoszech, kilka miejscówek, w które można wybrać się z rowerem, oraz pomysły na zagraniczne podróże.

Ludzie w aucie

Via ferrata

Znaleźliśmy na górskich mapach wiele ciekawych via ferrat. Sprawdź, które z nich zdążyliśmy już odwiedzić.

Na ferracie La Farina del Diavolo

La Farina del Diavolo – piekielnie dobra ferrata

La Farina del Diavolo to jedna z przydrożnych włoskich ferrat. Jest poprowadzona po ścianie niewysokiej góry Parete Radime. I choć jej okolica może nie wyróżnia się pośród popularniejszych alpejskich miejscówek, to przecież diabeł tkwi w szczegółach i warto docenić pomysłowość włoskich konstruktorów “żelaznej drogi”.

Przeczytaj więcej »

Hiking

Stary, dobry hiking… Czyli po prostu wycieczki w góry. Jeździmy nie tylko w polskie pasma, lecz odwiedzamy górskie rejony w wielu miejscach Europy. 

Turystyka wysokogórska

Nic tak człowieka nie cieszy, jak spotkanie z trzy- i czterotysięcznikami. 

© Copyright 2020 Błażej Wojaczek. All rights reserved

Made for your joy ❤

Rower

Czy rower w górach to przyjemność? No jasne! Nie ma nic lepszego od pokonywania tysiąca przewyższeń i wypychania roweru pod górę…

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać zmieniając ustawienia przeglądarki.