Wycieczki

Szukasz pomysłu na wycieczkę w góry? Sprawdź, gdzie pojechać w góry, jaką wybrać via ferratę i co przygotować na rowerowe podróże. Na naszej liście wycieczek znajdziesz wyjazdy w polskie góry – Tatry, Karkonosze, Beskidy – a także w Alpy, propozycje via ferratowych przygód na Słowacji, w Austrii, Słowenii i we Włoszech, kilka miejscówek, w które można wybrać się z rowerem, oraz pomysły na zagraniczne podróże.

Ludzie w aucie

Via ferrata

Znaleźliśmy na górskich mapach wiele ciekawych via ferrat. Sprawdź, które z nich zdążyliśmy już odwiedzić.

Hiking

Stary, dobry hiking… Czyli po prostu wycieczki w góry. Jeździmy nie tylko w polskie pasma, lecz odwiedzamy górskie rejony w wielu miejscach Europy. 

Turystyka wysokogórska

Nic tak człowieka nie cieszy, jak spotkanie z trzy- i czterotysięcznikami. 

© Copyright 2020 Błażej Wojaczek. All rights reserved

Made for your joy ❤

Rower

Czy rower w górach to przyjemność? No jasne! Nie ma nic lepszego od pokonywania tysiąca przewyższeń i wypychania roweru pod górę…

Singletrack Szklarska - chłopaki na rowerach zjeżdżają

Singletrack Szklarska

Odwiedzanie niewielkich gór na rowerze okazało się zdecydowanie lepsze niż pokonywanie szlaków pieszo. Co prawda można się zmęczyć, ale zjazdy wynagradzają naprawdę wiele. Dlatego napaliliśmy

Przeczytaj więcej »
Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać zmieniając ustawienia przeglądarki.